Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Jak bezpiecznie zaciągać pożyczki przez internet?

Pożyczki przez internet z roku na rok zyskują na popularności. Do korzystania z tych nowoczesnych produktów finansowych zachęcają promocje, zniżki dla stałych i nowych klientów oraz regularnie organizowane przez firmy pożyczkowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Klienci chętnie wybierają pożyczki przez internet także przez wzgląd na ich specyfikę – wnioski są rozpatrywane w mgnieniu oka, pieniądze mogą zostać wydane na dowolny cel, a sam wniosek złożony bez wychodzenia z domu 24/7. Kluczem do świadomego korzystania z szybkich pożyczek online jest znajomość zasad ich udzielania oraz poczucie odpowiedzialności – po pożyczkę warto sięgnąć tylko w sytuacji, kiedy jesteśmy pewni jej spłaty w ustalonym z pożyczkodawcą terminie.

Share
Jak bezpiecznie zaciągać pożyczki przez internet?
Jak bezpiecznie zaciągać pożyczki przez internet? Źródło: materiały partnera
d42uqj9

Co należy wiedzieć o pożyczkach przez internet przed złożeniem wniosku?

Pożyczki przez internet to stosunkowo nowe produkty finansowe na polskim rynku. Są dostępne od kilku lat i udzielane wyłącznie kanałami elektronicznymi. Taką pożyczkę możemy uzyskać wchodząc na stronę www wybranej firmy pożyczkowej, zapoznając się z zasadami udzielania pożyczek i aktualnymi promocjami oraz wypełniając krótki wniosek. Do jego złożenia wystarczy jeden dokument – ważny dowód osobisty, z którego dane będziemy musieli podać we wniosku. Wnioski są rozpatrywane w bardzo szybkim tempie – klienci otrzymują decyzję zazwyczaj w przeciągu kilku minut, a jej pozytywny charakter jest równoznaczny z przelaniem pieniędzy na konto.

Uzyskane w wyniku pożyczki przez internet pieniądze mogą zostać rozdysponowane wedle preferencji klienta. Należy jednak pamiętać o tym, aby zwrócić je we wskazanym terminie. Pożyczki online to rodzaj pożyczek krótkoterminowych, których okres spłaty zazwyczaj waha się od 10 do 30 dni. Warto więc przed wypełnieniem wniosku bacznie przyjrzeć się swojej sytuacji materialnej i ocenić, czy rzeczywiście będziemy w stanie uregulować zobowiązanie zgodnie z warunkami umowy. Jeśli istnieją duże szanse, że spłata pożyczki przysporzy nam trudności, lepiej z niej zrezygnować lub złożyć wniosek o przyznanie mniejszej kwoty – pożyczki przez internet są przyznawane już od 200 zł.

Pożyczki przez internet bez żadnych kosztów obciążających klienta

Decydując się na skorzystanie z oferty pożyczek online, należy mieć także świadomość, że są to produkty finansowe obarczone dodatkowymi opłatami. Największą z nich stanowi oczywiście oprocentowanie (RRSO), które jest doliczane do każdej pożyczki gotówkowej i kredytu, jaki możemy zaciągnąć w dzisiejszych czasach. Pewien wyjątek od tej reguły stanowi atrakcyjna akcja promocyjna, którą regularnie organizują profesjonalne firmy pożyczkowe.

d42uqj9

Mowa tu o pierwszej pożyczce za darmo, która pozwala zupełnie bezpłatnie zaciągnąć pożyczkę i spłacić dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy, bez żadnych dodatkowych kosztów. Darmowe pożyczki przez internet są z zasady skierowane do nowych klientów, czyli osób, które nigdy wcześniej nie korzystali z usług konkretnej firmy pożyczkowej. A że jest ich obecnie na rynku całkiem sporo, mamy z czego wybierać! Na szczególną uwagę zasługuje firma Smart Pożyczka, która oprócz pierwszej chwilówki do 3000 zł, oferuje także 50% zniżkę na pożyczki w kwocie do 5000

Artykuł sponsorowany
d42uqj9

Podziel się opinią

Share
d42uqj9
d42uqj9