Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Opinie o skupach nieruchomości

Skup nieruchomości online, staje się coraz popularniejszą alternatywą, zarówno dla tradycyjnej sprzedaży mieszkania, jak i sprzedaży nieruchomości z pośrednikiem. Jest to jednak stosunkowo nowatorskie rozwiązanie na naszym rynku, stąd nie jest dziwnym fakt, że osoby zainteresowanie patrzą na opinie o skupach nieruchomości. Każdy chce mieć pewność, że proces sprzedaży mieszkania, do jakiego się przymierza, będzie nie tylko zyskowny, ale i bezpieczny. W niniejszym artykule dowiesz się, jakie opinie o skupach nieruchomości są obecne w świadomości społecznej, a także, czym naprawdę jest skup nieruchomości online i dlaczego to bardzo dobry wybór?

Share
Opinie o skupach nieruchomości Opinie o skupach nieruchomości Źródło: materiały partnera
def652v

Czym jest skup nieruchomości?

Skup nieruchomości gwarantuje możliwość szybkiego zbycia mieszkania. Dzięki współpracy z taką firmą wykluczasz konieczność stresującego poszukiwania kupca na własną rękę, a także nie musisz zawracać sobie głowy zawieraniem umów z pośrednikiem nieruchomości. Swoje mieszkanie sprzedasz bezpośrednio do skupu nieruchomości, który zagwarantuje bezpieczeństwo transakcji i pomoc na każdym etapie sprzedaży mieszkania.

Trudno jest jednoznacznie napisać, jakimi priorytetami kierują się wszystkie firmy typu skup nieruchomości – każda z nich jest inna i wypracowała sobie własny styl. Interesuje się zakupem innego rodzaju nieruchomości i ma szczegółowe wytyczne dotyczące transakcji. Wiemy jednak, czym powinien charakteryzować się najlepszy skup nieruchomości online, a za tym powinny iść adekwatne opinie i zadowolenie klientów.

Dlaczego opinie o skupach nieruchomości są dla nas ważne?

Jak sama nazwa wskazuje, najistotniejszym czynnikiem, budującym dobre imię marki, jest działanie zdalne – w jak najrozleglejszym wymiarze. Nasz skup nieruchomości online, zapewnia każdemu Klientowi kontakt zdalny oraz bezpłatną wycenę mieszkania online bez oglądania. Cały proces może się odbyć w jeden dzień, by potem natychmiast przystąpić do transakcji odkupu nieruchomości.

def652v

Nasze biuro skutecznie zaspokaja potrzeby Klientów w całej Polsce, niezależnie od miejscowości. Co więcej, żadna odległość nie jest nam straszna i nie wpływa na szybkość wykonywanej transakcji.

To właśnie ta ostatnia z cech, jest chyba jedną z najbardziej docenianych zalet, gdy pytamy o opinie o skupach nieruchomości. Już w ciągu kilku dni, będziemy w stanie przekazać Ci pieniądze gotówką, lub na wskazany rachunek bankowy. Żadna inna metoda sprzedaży mieszkania, nie zapewni Ci tak szybkiego napływu gotówki, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo transakcji bez zbędnej zwłoki.

Nie sposób nie wspomnieć o wyzwaniach, z jakimi każdy skup nieruchomości musi się mierzyć. Bardzo często dochodzi do sytuacji, w których zgłaszają się do nas Klienci, posiadający na sprzedaż mieszkania wymagające pilnego remontu, które w warunkach rynkowych miałyby ogromne trudności ze znalezieniem nowego właściciela. Innym razem, Klienci oferują na sprzedaż mieszkanie zadłużone, obawiając się, że taka transakcja jest z góry skazana na niepowodzenie. Nic bardziej mylnego! Nasz skup nieruchomości oferuje kompleksowe rozwiązania, nie obawiając się mieszkań z trudnym statusem prawnym

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Opinie o skupach nieruchomości

Wraz z rosnącą popularnością tego modelu sprzedaży, opinie o skupach nieruchomości stają się coraz bardziej powszechne. Nie maleje liczba zadowolonych klientów, uradowanych łatwą i szybką transakcją sprzedaży mieszkania, co jest istotne w tych niepewnych czasach.

def652v

Skupy nieruchomości doceniają przede wszystkim ci, którzy borykali się z jakimiś problemami podczas prób sprzedaży mieszkania. Są to wzmiankowani wyżej Klienci, sprzedający mieszkania zadłużone, czy potrzebujące remontu. Oprócz szybkości i skuteczności podejmowanych przez nas działań ludzie chwalą sobie pomoc przez nas udzielaną. Staramy się zatroszczyć o Ciebie, pomożemy w zorganizowaniu wszelkiej dokumentacji i formalności, jakie będą niezbędne dla przeprowadzenia transakcji.

Niestety, w ogólnej świadomości nadal tkwią także głęboko zakorzenione mity, które zespajają skup nieruchomości z pośrednikiem nieruchomości. To wielki błąd, bo przecież różnice są ogromne.

Być może z powyższego faktu, mylenia definicji i założeń obu firm, w internecie znaleźć można niepochlebne opinie o skupach nieruchomości.

Skup nieruchomości a pośrednik – różnice

Sprzedaż mieszkania z pośrednikiem, wbrew pozorom, nie jest usłana różami. Ilość problemów podczas współpracy może być tak przytłaczająca, iż trudno się dziwić, że skupy nieruchomości przodują na rynku wtórnym.

def652v

Przede wszystkim musisz pamiętać, że współpraca z pośrednikiem, w przeciwieństwie do skupu nieruchomości, nigdy nie daje Ci gwarancji sukcesu. Ponadto, takie współprace mogą się ciągnąć długimi miesiącami. Może się nawet tak stać, że pośrednik ograniczy swoją pracę do umieszczenia w internecie ogłoszenia o sprzedaży – a brak szerszych działań na polu marketingu, nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Ostatnią z cech, jakie odróżniają pośrednika od skupu nieruchomości, jest koszt, jaki poniesiesz. Bardzo szybko odkryjesz, że prowizja pośrednika, porównywalnie do wkładu wniesionego w przeprowadzenie transakcji, jest niewspółmiernie wysoka. Wówczas, opinie o skupie nieruchomości KupujemyM.pl zasilone zostaną jeszcze jedną, pozytywną recenzją – Twoją.

Artykuł sponsorowany
def652v

Podziel się opinią

Share
def652v
def652v