Ostatnia szansa na złożenie oświadczeń do sprzedawców ciepła. Bez tego trzeba płacić więcej
Żeby ograniczyć podwyżki rachunków za dostawy ciepła, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, szkoły, szpitale czy żłobki muszą złożyć specjalne oświadczenie. Wtorek 11 października to ostatni dzień, w którym można to zrobić. Dzięki temu rozwiązaniu średni wzrost rachunków odbiorców ma nie przekroczyć 42 procent.